Location : Home > X > XT2810875A
XT2810875A
Share on FacebookShare on Facebook
XT2810875A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13D-192-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
ATS-05D-99-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
L37-5-640-320-3.0-1A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-5 SHEET 640X320X3MM W/ADH
L37-5-640-320-3.0-1A IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-13E-114-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
ATS-18B-60-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM L-TAB
ATS-02D-119-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
ATS-02G-139-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
DB030100BP10236BJ1 Filters Feed Through Capacitors 1000pF Feed Through Capacitor 8000V (8kV) 30A Axial - Threaded Terminals
DB030100BP10236BJ1 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DB030100BP10236BJ1 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912-320 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.320" (8.13mm) Natural
912-320 IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
912-320 AERITALIA 97 Express Electronics
9910-875 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.875" (22.23mm) 7/8" Natural
9910-875 Bivar Inc 8000 2012+ SPACER NYLON #2 SCREW 7/8 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
9910-875 IC 36781 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
9910-875 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9910-875 STOCK 45520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
9905-11MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #6 Nylon 0.433" (11.00mm) Natural