Location : Home > X > XSHEECNANF-25.000000
XSHEECNANF-25.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ15D/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 2W DO204AL
2EZ15D/TR8 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZX585-C5V1,135 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 300MW SOD523
BZX585-C5V1,135 IC 36990 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
BZX585-C5V1,135 IC 38250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IRLR8259PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 57A DPAK
IRLR8259PBF Internatio 100 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
IRLR8259PBF IR 241540 1538+ MOSFET N-CH 25V 57A DPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRLR8259PBF IR 40216 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRLR8259PBF IR 45820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PHB160NQ08T,118 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK
PHB160NQ08T,118 ELECTRONIC 27399 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PHB160NQ08T,118 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PHB160NQ08T,118 NXP 157229 15+ MOSFET N-CH 75V 75A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UF3008-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AA
UF3008-HF Comchip 989000 16+ROHS DO27 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
UF3008-HF IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UF3008-HF NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SB2100E-G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO15
SB2100E-G N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SB2100E-G Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
V712725100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V712725100J0G Amphenol FCI 157750 2016+ 500 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
V712725100J0G IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V712725100J0G NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW04A00200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW04A00200J0G Amphenol FCI 147520 2016+ 750 TB SPR PLU WF DOWN Unitronix Electronics Limited
HW04A00200J0G IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW04A00200J0G NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SCM191100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
SCM191100 Amphenol PCD 157250 2016+ CONN TERM BLK 19POS 5MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
SCM191100 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SCM191100 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1724710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.375" (9.53mm) Through Hole
1724710000 Weidmuller 287810 2016+ TERM BLOCK PCB 3POS 9.52MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1724710000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 3POS 9.52MM BLACK EKT Electronics Co., Ltd
1724710000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 3POS 9.52MM BLACK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1724710000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK PCB 3POS 9.52MM BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-925017-5 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Sleeve Connector Female, Receptacle Black 0.250" (6.35mm)