Location : Home > X > XSHEECAANF-25.000000
XSHEECAANF-25.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-064-10-051101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 64POS GOLD
510-87-064-10-051101 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-064-10-051101 Preci-Dip 157240 2016+ CONN SOCKET PGA 64POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-064-10-051101 Preci-Dip 279010 2016+ CONN SOCKET PGA 64POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-064-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-136-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-136-41-001101 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-136-41-001101 Preci-Dip 147740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-136-41-001101 Preci-Dip 287330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1278190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1278190000 Weidmuller 147250 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1278190000 Weidmuller 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 32POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1874248 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1874248 Phoenix Contact 147790 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1874248 Phoenix Contact 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1895010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole