Location : Home > X > XRCPB32M000F2P00R0
XRCPB32M000F2P00R0
Share on FacebookShare on Facebook
XRCPB32M000F2P00R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XRCPB32M000F2P00R0 N/A 30000 MURATA 2016+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MM5Z16V Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 200MW SOD523F
416F250XXCSR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À15ppm Crystal Series 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F250XXCSR CTS-Frequency Controls 139580 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F250XXCSR CTS-Frequency Controls 139580 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Inc.
416F250XXCSR CTS-Frequency Controls 31805 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F250XXCSR CTS-Frequency Controls 57229 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0387353504 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
430400-01-0 Curtis Industries 147870 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
430400-01-0 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT8208AC-GF-33E-50.000000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 50MHZ OE
OQ12718100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ12718100J0G Amphenol FCI 157690 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE RA Unitronix Electronics Limited
OQ12718100J0G IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ12718100J0G NEW 83800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5430807 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
5430807 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5430807 Phoenix Contact 147740 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
5430807 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2975829 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 32 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male - ELCO, Left 12-24 AWG
2975829 Phoenix Contact 147730 2016+ VARIOFACE MODULE 32POS DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
2975829 RoHS 2984 11+ original new 8STAR-IC
995421 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
995421 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
995421 Weidmuller 297830 2016+ CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 6POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995421 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0468-0-15-01-12-02-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Standard Tail Press-Fit
0468-0-15-01-12-02-04-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1740723-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Press-Fit Connector Non-Insulated
14-38-W Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/8 Stud Circular 8 AWG Crimp
14-38-W 3M 147490 2016+ CONN RING CIRC 8AWG #3/8 CRIMP Unitronix Electronics Limited