Location : Home > X > XR19L210IL40-0A-EB
XR19L210IL40-0A-EB
Share on FacebookShare on Facebook
XR19L210IL40-0A-EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q8P3BXXHB110E Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue Diffused 100¡ã 110V 6mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Q8P3BXXHB110E Apem Inc. 17000 n/a LED PMI PROMINENT 110VAC BLUE Hongkong Inductors Limited
Q8P3BXXHB110E NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3314S-1-103E Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3314S-1-103E 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3314S-1-103E BOURNS 1000 16+ 3314S Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
3314S-1-103E IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3314S-1-103E ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-254-EU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W
VI-254-EU-S IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-254-EU-S NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2TK-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W
VE-2TK-MV NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2TK-MV IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2TK-MV NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2WT-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W