Location : Home > X > XPCWHT-L1-R250-008A5
XPCWHT-L1-R250-008A5
Share on FacebookShare on Facebook
XPCWHT-L1-R250-008A5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ACPL-214-500E AVAGO 25000 14-15+ SOP-4 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ACPL-214-500E AVAGO/AGIL 88570 SOP-4 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1611L061 Optoelectronics Fiber Optics - Transmitters - Discrete 2.5 G DWDM TOSA 200KM LC REC
850-18121 Networking Solutions Media Converters IE-IMCV-T1/E1/J1-LINETERM, TP/SS
850-18121 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G0405A Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Solenoids, Actuators Intermittent Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.250" (6.35mm) Stroke 24VDC Chassis Mount