Location : Home > X > XMLBWT-00-0000-000PS50Z8
XMLBWT-00-0000-000PS50Z8
Share on FacebookShare on Facebook
XMLBWT-00-0000-000PS50Z8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
450-10-250-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
450-10-250-00-006101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-10-250-00-006101 Preci-Dip 157270 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-10-250-00-006101 Preci-Dip 288530 2016+ CONN HDR 50POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350-10-129-00-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-129-00-006101 Preci-Dip 147480 2016+ CONN HDR 29POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-129-00-006101 Preci-Dip 287970 2016+ CONN HDR 29POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com