Location : Home > X > XMC4100F64K128BAXQMA1
XMC4100F64K128BAXQMA1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-0008CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 644.5313MHz, 669.3266MHz, 657.4219MHz, 707.3527MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-0008CDI8 IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LGPM0001 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Preset, Tachometer 115/230VAC, ¡À12VDC Panel Mount
LGPM0001 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LGPM0001 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NB3H83905CDR2G Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 100MHz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
NB3H83905CDR2G 764598 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
NB3H83905CDR2G ON 61755 1525+ IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16-SOIC Alphatek Technology Limited
NB3H83905CDR2G ON 68161 2014+ IC CLK BUFFER 1:6 100MHZ 16-SOIC ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
NB3H83905CDR2G ON Semiconductor 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AKP38163M Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Software KP Series
OMSGY-32520-DEV-UPG Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories License Key
OMSGY-32520-DEV-UPG IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
88973062 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input, Output (I/O) Module Chassis Mount 24VDC
8N3DV85FC-0026CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 311.04MHz, 311.04MHz 6-CLCC
8N4SV76AC-0153CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
LMX2541SQE3740E/NOPB IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R5F10E8AALA#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G1A Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 25-LGA (3x3)
R5F10E8AALA#U0 IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R5F10E8AALA#U0 NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R5F10E8AALA#U0 RENESAS 5281 25-WFLGA E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
RM25C512C-LTAI-B Integrated Circuits (ICs) Memory 8-TSSOP, 1.65V, TUBE, SPI
451-80-252-00-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
451-80-252-00-017101 Preci-Dip 146980 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H TIN Unitronix Electronics Limited
451-80-252-00-017101 Preci-Dip 298150 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com