Location : Home > X > XM2Z-0012
XM2Z-0012
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
75-107614-5P Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
TV06RK-9-9SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
TVP00DZ-9-9SA-S15AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
85108EC2024P50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
FPJ.2B.308.CLLD82 Connectors, Interconnects Circular Connectors CONN INLINE PLUG
DJT10E25-35PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVS06RF-15-97SE Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PT07A-10-6SPCT Connectors, Interconnects Circular Connectors CONNECTOR
GTC08R-22-10S Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
C48-06R8-3S8-102 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
PT06A-22-21S(024) Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
979-015-010R031 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 15 Position Two Piece Backshell Connector Gray 180¡ã Unshielded
D38999/24FD15SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3106B20-8PY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 4#16, 2#8 PIN PLUG
AXG230144 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 30 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
AXG230144 PANASONIC 10000 2022+ Nego IC Co.Doris@negoic.com
AXG230144 PANASONIC 963998 20+PB FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AXG230144 PANASONIC 964348 20+PB IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TV06RW-15-4S-CGMSS1 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
FCC17C37SB680 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
SFV26R-3STE1HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 26 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
0015474085 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 8 Position CIC, FFC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
0015388127 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position CIC, FFC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)