Location : Home > X > XM-1-016.0M
XM-1-016.0M
Share on FacebookShare on Facebook
XM-1-016.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XM-1-016.0M CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 57529 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
XM-1-016.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XM-1-016.0M RoHS 48840 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387090408 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 58 2 ASY C
3215915 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 4-16 AWG
3215915 IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395173410 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)