Location : Home > X > XM-1-016.0M
XM-1-016.0M
Share on FacebookShare on Facebook
XM-1-016.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XM-1-016.0M CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 57529 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
XM-1-016.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XM-1-016.0M RoHS 48840 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-516-11S Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD
24-516-11S ARIES 2000 2013+ Zero-Insertion-Force Socket Protec Engineering (S) Pte Ltd
24-516-11S Aries Electronics 157320 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Unitronix Electronics Limited
24-516-11S Aries Electronics 279090 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387291521 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS TT 58 24 ASY
SIP050-1X18-157BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 18POS TIN
SIP050-1X18-157BLF FCI 8000 2012+ 1X18-157BLF SIP SOCKET 18 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP050-1X18-157BLF FCI 8000 2012+ 1X18-157BLF SIP SOCKET 18 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP050-1X18-157BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP050-1X18-157BLF IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-124-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-124-01-666101 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-124-01-666101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
431705-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431705-21-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433102-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
MDF7-22P-2.54DSA(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-22P-2.54DSA(55) Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts EKT Electronics Co., Ltd
MDF7-22P-2.54DSA(55) IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-1241961-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.197" (5.00mm)
1424-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.025" (0.64mm) Dia