Location : Home > X > XLUGY37M
XLUGY37M
Share on FacebookShare on Facebook
XLUGY37M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XLUGY37M DIP 959500 SUNLED 15+ 959500 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
172730-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.146" (3.70mm) Through Hole, Right Angle Tin
172730-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
172730-1 TE Connectivity AMP Connectors 157280 2016+ CONN HEADER 24POS R/A TIN Unitronix Electronics Limited
172730-1 TE Connectivity AMP Connectors 288150 2016+ CONN HEADER 24POS R/A TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com