Location : Home > X > XG5N-100-U
XG5N-100-U
Share on FacebookShare on Facebook
XG5N-100-U distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XG5N-100-U CONN SOCKET 10POS CRIMP W/ LOK 157330 Omron Electronics Inc-EMC Div 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-116-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-116-41-003000 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
35-0501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 35POS TIN