Location : Home > X > XDMYK100A
XDMYK100A
Share on FacebookShare on Facebook
XDMYK100A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5111105-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
5111105-6 789654 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
5111105-6 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5111105-6 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5111105-6 TE Connectivity AMP Connectors 287610 2016+ CONN HEADER 26POS R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
776261-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 POS AMPSEAL VERTICAL HDG
776261-2 TE Connectivity AMP Connectors 147060 2016+ 14 POS AMPSEAL VERTICAL HDG Unitronix Electronics Limited
776261-2 TE Connectivity AMP Connectors 298970 2016+ 14 POS AMPSEAL VERTICAL HDG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146257-0-13 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146257-0-13 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146257-0-13 TE Connectivity AMP Connectors 147390 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 26POS STR Unitronix Electronics Limited
9-146257-0-13 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-641122-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-641122-5 846597 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4-641122-5 TE Connectivity AMP Connectors 147820 2016+ CONN HEADER 15POS VERT .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-641122-5 TE Connectivity AMP Connectors 298470 2016+ CONN HEADER 15POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com