Location : Home > X > XC6SLX16-L1CSG324I
XC6SLX16-L1CSG324I
Share on FacebookShare on Facebook
XC6SLX16-L1CSG324I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XC6SLX16-L1CSG324I ROHSPb 85252 XILINX 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CY28547LFXCT CYPRESS 25471 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CY28547LFXCT IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5V41234NLGI8 IDTIntegra 500 16-QFN(3x3) Richmon industrial
XW2Z-050J-A17 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40527-3612 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIV MAT TRIM KIT 36"X12" ALUM
40527-3612 IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATF1502ASV-20JI44 Atmel 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATF1502ASV-20JI44 N/A 95200 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
ATF1502ASV-20JI44 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LC4256B-10FTN256BI LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
EPM7128STC100-10F TQFP 8500 2016 ALTERA FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPM7128STC100-10F ALTERA 81246 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EPM7128STC100-10F 69953 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
R5F213G6CNSP#U0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers R8C R8C/3x/3GC Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 24-LSSOP
R5F213G6CNSP#U0 Renesas 31206 12+ 24-LSSOP (0.220 5.60mm Width) Evergreen Electronics Co.,Ltd
72V225L10TFG8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SYNC 1024X18 10NS 64QFP
72V225L10TFG8 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0416620032 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
0878341641 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold