Location : Home > X > XC6SLX100-L1FGG484I
XC6SLX100-L1FGG484I
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for XC6SLX100-L1FGG484I distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
XC6SLX100-L1FGG484I XILINX BGA 80 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
XC6SLX100-L1FGG484I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XC6SLX100-L1FGG484I 71 XILINX 1311+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3SV76KC-0066CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 122.88MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0123CDI IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76LC-0084CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4QV01LG-1075CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz 10-CLCC
EPM7256AETI144-7N Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPM7256AETI144-7N Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC6SLX75T-2FGG676I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MC8641VJ1500KE Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.5GHz 994-FCCBGA (33x33)
MAX4619ESE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 3 Circuit IC Switch 2:1 10 Ohm 16-SOIC
MAX4619ESE 10000 MAXIM 2014 C & Z electronic HONGK...
MAX4619ESE MAXIM 14550 13+ QIDA(HK)ELECTRONICS CO...
MAX4619ESE Maxim 5000 08+ STASTAR CO., LIMITED
MAX4619ESE MAXIM SOP 09+ HK Niuhuasi Technology...
MSP430F67691AIPZ Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
PIC12LF1572-E/MF Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
PIC12LF1572-E/MF IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PIC12LF1572-E/MF MICROCHIP 4171 8-VDFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
PIC12LF1572-E/MF MICROCHIP 10000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
PIC12LF1572-E/MF NEW 98470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AP3125HAKTR-G1 Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology 100kHz SOT-26
AP3125HAKTR-G1 DIODES 16666 2022+ SMD Nego IC Co.Doris@negoic.com
AP3125HAKTR-G1 DIODES/??? 24000 2020+ SOT26 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
0702800773 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0050362294 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-826647-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-826647-8 TE Connectivity AMP Connectors 157010 2016+ CONN HEADR BRKWY 18POS VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
1-826647-8 TE Connectivity AMP Connectors 288810 2016+ CONN HEADR BRKWY 18POS VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3429-1503 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3429-1503 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3429-1503 3M 157610 2016+ CONN HEADER 26PS R/A SHORT LATCH Unitronix Electronics Limited
3429-1503 3M 8000 2012+ CONN HEADER 26PS R/A SHORT LATCH TPC Global Service Co.Ltd.
3314-2203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold