Location : Home > X > XC6118C18AMR-G
XC6118C18AMR-G
Share on FacebookShare on Facebook
XC6118C18AMR-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0438100338 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin