Location : Home > X > XBHAWT-02-0000-000PS50Z7
XBHAWT-02-0000-000PS50Z7
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
894-70-096-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 96 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
894-70-096-10-004101 Preci-Dip 157220 2016+ CONN HDR 96POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-70-096-10-004101 Preci-Dip 288110 2016+ CONN HDR 96POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-10-038-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
850-10-038-40-001101 Preci-Dip 157710 2016+ CONN HDR 38POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-038-40-001101 Preci-Dip 287690 2016+ CONN HDR 38POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-102973-0-18 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-102973-0-18 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-102973-0-18 TE Connectivity AMP Connectors 147150 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 36POS STR Unitronix Electronics Limited
4-102973-0-18 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 36POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com