Location : Home > X > XBHAWT-02-0000-000PS50E8
XBHAWT-02-0000-000PS50E8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-150-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-150-01-666101 Preci-Dip 157540 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-150-01-666101 Preci-Dip 289010 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com