Location : Home > X > XADRP-32V
XADRP-32V
Share on FacebookShare on Facebook
XADRP-32V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
XADRP-32V CONN HOUSING XAD 32POS DL 2.5MM 8000 JST Sales America Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3036233 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-28 AWG
3036233 38694 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3036233 Distributor 172370 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3036233 Phoenix Contact 147310 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 28-12AWG Unitronix Electronics Limited
116-83-648-41-013101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
116-83-648-41-013101 IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-83-648-41-013101 Preci-Dip 157310 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-648-41-013101 Preci-Dip 277590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546109-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546109-5 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546109-5 TE Connectivity AMP Connectors 157540 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546109-5 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546109-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 15POS R/A .200 TPC Global Service Co.Ltd.
416-87-266-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold