Location : Home > X > X3FEECNANF-24.000000
X3FEECNANF-24.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
399-93-150-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
416-87-224-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-224-41-004101 IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-224-41-004101 Preci-Dip 147580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-224-41-004101 Preci-Dip 288970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432300-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws