Location : Home > X > X24-019PKC-RA
X24-019PKC-RA
Share on FacebookShare on Facebook
X24-019PKC-RA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
X24-019PKC-RA MOD RF 2.4GHZ 19.2K RS232/485 39494 Digi International/Maxstream NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
X24-019PKC-RA MOD RF 2.4GHZ 19.2K RS232/485 61875 Digi International/Maxstream 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
X24-019PKC-RA 678465 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
X24-019PKC-RA RoHS 48840 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
X24-019PKC-RA MOD RF 2.4GHZ 19.2K RS232/485 8000 Digi International/Maxstream 2012+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
X24-019PKC-RA MOD RF 2.4GHZ 19.2K RS232/485 8000 Digi International/Maxstream 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A7R500FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 7.5 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A7R500FE70 IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A7R500FE70 NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A7R500FE70 Vishay Dale 1411900 2015+ RES 7.5 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com