Location : Home > W > WSC4527400R0FEA
WSC4527400R0FEA
Share on FacebookShare on Facebook
WSC4527400R0FEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WSC4527400R0FEA 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WSC4527400R0FEA standard package with RoHS 45690 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
WSC4527400R0FEA RES SMD 400 OHM 1 2W 4527 1333300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WSC4527400R0FEA Wirewound Resistors - SMD 2watts 400ohms 1 Learn More 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com