Location : Home > W > WR44-U900-FE2-SF
WR44-U900-FE2-SF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMH100-LPSE-D26-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SMH100-LPSE-D26-ST-BK Sullins Connector Solutions 157850 2016+ CONN HEADER 1MM 52POS Unitronix Electronics Limited
09185605903 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0713084086 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 86 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-031-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-031-66-001101 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-031-66-001101 Preci-Dip 147620 2016+ CONN HDR 31POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-031-66-001101 Preci-Dip 298070 2016+ CONN HDR 31POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A6986 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.85V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad