Location : Home > W > WR44-L100-LE2-XD
WR44-L100-LE2-XD
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0713498037 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0026482116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold