Location : Home > W > WNE10KFET
WNE10KFET
Share on FacebookShare on Facebook
WNE10KFET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNE10KFET RES 10K OHM 5W 1 AXIAL 592900 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
WNE10KFET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
WNE10KFET Wirewound Resistors - Through Hole 5W 10K ohm 1 Learn More 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
WNE10KFET RES 10K OHM 5W 1 AXIAL 1333400 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com