Location : Home > W > WND15RFET
WND15RFET
Share on FacebookShare on Facebook
WND15RFET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WND15RFET RES 15 OHM 3W 1 AXIAL 1424700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WND15RFET RES 15 OHM 3W 1 AXIAL 807700 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WND15RFET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WND15RFET Wirewound Resistors - Through Hole 3W 15 ohm 1 Learn More 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.