Location : Home > W > WNC330FE
WNC330FE
Share on FacebookShare on Facebook
WNC330FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNC330FE RES 330 OHM 2W 1 AXIAL 1424700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNC330FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 330ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com