Location : Home > W > WNC25RFET
WNC25RFET
Share on FacebookShare on Facebook
WNC25RFET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNC25RFET Wirewound Resistors - Through Hole 2W 25 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
WNC25RFET RES 25 OHM 2W 1 AXIAL 1311600 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNC25RFET RES 25 OHM 2W 1 AXIAL 694600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNC25RFET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNC25RFET Wirewound Resistors - Through Hole 2W 25 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNC25RFET RES 25 OHM 2W 1 AXIAL 676000 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com