Location : Home > W > WNC25RFE
WNC25RFE
Share on FacebookShare on Facebook
WNC25RFE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNC25RFE RES 25 OHM 2W 1 AXIAL 1424900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNC25RFE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 25ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141151G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC
767141151G CTS Resistor Products 573800 2015+ RES ARRAY 150 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767141151G CTS Resistor Products 573800 2015+ RES ARRAY 150 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com