Location : Home > W > WNC200FET
WNC200FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNC200FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNC200FET RES 200 OHM 2W 1 AXIAL 1311200 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNC200FET RES 200 OHM 2W 1 AXIAL 694200 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNC200FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNC200FET Wirewound Resistors - Through Hole 2W 200 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNC200FET RES 200 OHM 2W 1 AXIAL 675600 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com