Location : Home > W > WNC100FE
WNC100FE
Share on FacebookShare on Facebook
WNC100FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNC100FE RES 100 OHM 2W 1 AXIAL 1425700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNC100FE RES 100 OHM 2W 1 AXIAL 887700 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNC100FE 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNC100FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 100ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNC100FE Wirewound Resistors - Through Hole 2watt 100ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com