Location : Home > W > WNB2R0FET
WNB2R0FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNB2R0FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNB2R0FET RES 2 OHM 1W 1 AXIAL 1310400 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNB2R0FET RES 2 OHM 1W 1 AXIAL 693400 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNB2R0FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNB2R0FET Wirewound Resistors - Through Hole 1W 2 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNB2R0FET RES 2 OHM 1W 1 AXIAL 604800 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
WNB2R0FET Wirewound Resistors - Through Hole 1W 2 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com