Location : Home > W > WNB25RFE
WNB25RFE
Share on FacebookShare on Facebook
WNB25RFE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNB25RFE RES 25 OHM 1W 1 AXIAL 1426900 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141473G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 47K OHM 14SOIC
767141473G CTS Resistor Products 570400 2015+ RES ARRAY 47K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767141473G CTS Resistor Products 570400 2015+ RES ARRAY 47K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com