Location : Home > W > WNB250FET
WNB250FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNB250FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNB250FET RES 250 OHM 1W 1 AXIAL 1310600 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNB250FET RES 250 OHM 1W 1 AXIAL 693600 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNB250FET 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WNB250FET Wirewound Resistors - Through Hole 1W 250 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
WNB250FET RES 250 OHM 1W 1 AXIAL 675000 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com