Location : Home > W > WNB15RFE
WNB15RFE
Share on FacebookShare on Facebook
WNB15RFE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNB15RFE RES 15 OHM 1W 1 AXIAL 1427400 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNB15RFE Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 15ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com