Location : Home > W > WNB100FE
WNB100FE
Share on FacebookShare on Facebook
WNB100FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNB100FE RES 100 OHM 1W 1 AXIAL 1427700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNB100FE RES 100 OHM 1W 1 AXIAL 889700 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNB100FE Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 100ohm 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com