Location : Home > W > WNA150FET
WNA150FET
Share on FacebookShare on Facebook
WNA150FET distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WNA150FET Wirewound Resistors - Through Hole 0.5W 150 ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
WNA150FET Wirewound Resistors - Through Hole 0.5W 150 ohms 1 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
WNA150FET RES 150 OHM 1/2W 1 AXIAL 607200 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WNA150FET RES 150 OHM 1/2W 1 AXIAL 1253200 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WNA150FET RES 150 OHM 1/2W 1 AXIAL 584600 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com