Location : Home > W > WMF6S22K
WMF6S22K
Share on FacebookShare on Facebook
WMF6S22K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMF6S22K Film Capacitors .022UF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
WMF6S22K CAP FILM 0.022UF 630VDC AXIAL 1511100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WMF6S22K Film Capacitors .022UF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd