Location : Home > W > WMF4S47K-F
WMF4S47K-F
Share on FacebookShare on Facebook
WMF4S47K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMF4S47K-F Film Capacitors .047uF 400V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
WMF4S47K-F Film Capacitors .047uF 400V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
WMF4S47K-F CAP FILM 0.047UF 400VDC AXIAL 694100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
WMF4S47K-F CAP FILM 0.047UF 400VDC AXIAL 684100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
WMF4S47K-F CAP FILM 0.047UF 400VDC AXIAL 1320400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited