Location : Home > W > WMC08S56K-F
WMC08S56K-F
Share on FacebookShare on Facebook
WMC08S56K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMC08S56K-F CAP FILM 0.056UF 80VDC AXIAL 1418800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WMC08S56K-F CAP FILM 0.056UF 80VDC AXIAL 782500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
WMC08S56K-F Film Capacitors 0.056uF 80V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com