Location : Home > W > WMC08S47K
WMC08S47K
Share on FacebookShare on Facebook
WMC08S47K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WMC08S47K CAP .047UF 80V POLY AXIAL 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
WMC08S47K CAP FILM 0.047UF 80VDC AXIAL 1233000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
WMC08S47K CAP FILM 0.047UF 80VDC AXIAL 596700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
WMC08S47K CAP .047UF 80V POLY AXIAL 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd