Location : Home > W > WKO221MCPSSLKR
WKO221MCPSSLKR
Share on FacebookShare on Facebook
WKO221MCPSSLKR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WKO221MCPSSLKR CAP CER 220PF 440V 20 RADIAL 915600 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
WKO221MCPSSLKR CAP CER 220PF 440V 20 RADIAL 810400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
072116 - 2 ARMS Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories FUMECUBE MAX 120V 38MM ARM KIT