Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
04025A300JAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 30pF ¡À5% 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
04025A300JAT2A AVX 1003700 NEW RoHS CAP CER 30PF 50V 5 NP0 0402 FindCores Electronics Inc.
04025A300JAT2A AVX Corporation 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
04025A300JAT2A IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
04025A300JAT2A Semiconductor 31325 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1530469-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses HD-I W/FA SMPO.090F.120F LM CUT
CDR32BP161BJZPAT Capacitors Ceramic Capacitors 160pF ¡À5% 100V BP Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
CDR32BP161BJZPAT IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDR32BP161BJZPAT NEW 88590 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CDR32BP161BJZPAT NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B23AP-GA Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Through Hole
B23AP-GA IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B23AP-GA NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2TL11-1 Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
2TL11-1 Honeywell 1-3000 2014+ TL TOGGLE SW 2 POLE 3 POS Ameyic Electronics Limited
2TL11-1 Honeywell 140070 NEW RoHS TL TOGGLE SW 2 POLE 3 POS FindCores Electronics Inc.
2TL11-1 Honeywell 242300 1538+ TL TOGGLE SW 2 POLE 3 POS Alphatek Technology Limited
2TL11-1 Honeywell 57719 15+ TL TOGGLE SW 2 POLE 3 POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PP005-HOOK Test and Measurement Accessories SPRUNG HOOK
PP005-HOOK IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PP005-HOOK NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1206188 Tools Accessories TOOL HANDLE
4028A Tools Accessories TOOL BOX W/TRAY
4028A Distributor 171850 18+RoHS for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
4028A IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4373-1 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets POSITIONER STATIC MS
680340-2 Tools Crimpers, Applicators, Presses HDM 5EAPR110F155F K
1338744-1 Tools Insertion, Extraction HOUSING REMOVAL TOOL,DUAL BEAM
416394-001 Tools Insertion, Extraction PRESS FIT
416394-001 FCI 157719 2015+ PRESS FIT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416394-001 FCI 87290 2015+ PRESS FIT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416394-001 FCI 87290 2015+ PRESS FIT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
91178-1 Tools Insertion, Extraction EXTRACTION/INSERTION TOOL
91178-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
91178-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
91178-1 Tyco Electronics 8000 update update En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
9008940000 Tools Screw and Nut Drivers 10mm Hex Socket Nut Driver 9.25" (235.0mm)