Location : Home > W > WFH90L2K7JE
WFH90L2K7JE
Share on FacebookShare on Facebook
WFH90L2K7JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WFH90L2K7JE Wirewound Resistors - Chassis Mount 90W 2.7K ohms 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
WFH90L2K7JE 15+ 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
WFH90L2K7JE ROHS 492100 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KTPS24-24010DT-2P-VI-P1 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 24W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
LS200-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 200W