Location : Home > W > WF1000BF
WF1000BF
Share on FacebookShare on Facebook
WF1000BF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H826K1DYA Resistors Through Hole Resistors RES 26.1K OHM 1/4W 0.5% AXIAL
H826K1DYA NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H826K1DYA TE Connectivity 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
RN70C1002FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 10K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70C1002FRSL IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70C1002FRSL NEW 98910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN70C6042FRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 60.4K OHM 3/4W 1% AXIAL
RN70C6042FRE6 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70C6042FRE6 NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25J10R Resistors Through Hole Resistors RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
25J10R Ohmite 595100 2015+ RES 10 OHM 5W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25J10R Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 10ohm 5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com