Location : Home > W > WALLS-C4240-001
WALLS-C4240-001
Share on FacebookShare on Facebook
WALLS-C4240-001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
WALLS-C4240-001 WALLS-C4240-001 Nuventix SYNJETWIRE HARNESS 4WIRE 240MM erin@millionsu 618 Nuventix 13+ Stock HK MILLION SUNSHINE TECHNOLOGY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NCP308SN250T1G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCP308SN250T1G NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XC9272B0614R-G Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 0.6V 1 Output 50mA 6-XFDFN Exposed Pad
MIC5201YM-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output Adjustable 200mA 8-SOIC
S-1135B25-M5T1U Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA SOT-89-5
MTR-EV3-B10-N2-US Networking Solutions Gateways, Routers EV-DO ROUTER GPS/WI-FI US SPRINT
VAOL-S2WR4 Optoelectronics LED Indication - Discrete White LED Indication - Discrete 3.1V 2-SMD, J-Lead
VAOL-S2WR4 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VAOL-S2WR4 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VAOL-S2WR4 ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SC10-11SURKWA Optoelectronics Display Modules - LED Character and Numeric Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Cathode 1.95V 20mA 1.295" H x 0.886" W x 0.335" D (32.90mm x 22.50mm x 8.50mm) 14-DIP (0.600", 15.24mm), 11 Leads