Location : Home > W > W2F15C4728AT1F
W2F15C4728AT1F
Share on FacebookShare on Facebook
W2F15C4728AT1F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
W2F15C4728AT1F RoHS Compliant 40105 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
W2F15C4728AT1F CAP FEEDTHRU 4700PF 50V X7R 0805 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
W2F15C4728AT1F ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CE420860 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR MOD BRIDGE 800V 60A