Location : Home > W > W2A4ZC682KAT2A
W2A4ZC682KAT2A
Share on FacebookShare on Facebook
W2A4ZC682KAT2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
W2A4ZC682KAT2A CAP ARRAY 4CH 6800PF 10V 0508 611400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
W2A4ZC682KAT2A CAP ARRAY 4CH 6800PF 10V 0508 1257400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W2A4ZC682KAT2A CAP ARRAY 4CH 6800PF 10V 0508 601400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2381 641 66153 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 15k Box, 4 x 2.5 x 4.4mm
2381 641 66153 Vishay 7320 12+ Box 4 x 2.5 x 4.4mm SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
2381 641 66153 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR NTC 15K OHM RADIAL Ameyic Electronics Limited
2381 641 66153 Vishay 39664 NEW RoHS THERMISTOR NTC 15K OHM RADIAL FindCores Electronics Inc.
2381 641 66153 Vishay 41895 1531+ THERMISTOR NTC 15K OHM RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.