Location : Home > W > W2A4YA201KAT2F
W2A4YA201KAT2F
Share on FacebookShare on Facebook
W2A4YA201KAT2F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
W2A4YA201KAT2F CAP ARRAY 4CH 200PF 16V 0508 1348700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
W2A4YA201KAT2F CAP ARRAY 4CH 200PF 16V 0508 692700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
W2A4YA201KAT2F CAP ARRAY 4CH 200PF 16V 0508 702700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF-B-5AS Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Gold 0.050" (1.27mm) 5' (1.52m)